B-tým

09.11.2016 09:57

Osek „B“ – Smetanova Lhota 5:1 (3:1)

Osecká rezerva zabrala a po delší době opět naplno bodovala po vysoké výhře nad Smetanovou Lhotou.

Do utkání vstoupili lépe domácí a již v sedmé minutě se ujali vedení. Hanák vystihl nepovedenou malou domů, obešel hostujícího brankáře a přihrál před prázdnou branku K. Hochovi, který neměl problém dopravit míč do sítě. Netrvalo ale ani dvě minuty a hosté bleskově vyrovnali, když se po úniku prosadil Rozum. Remízový stav dlouho nevydržel, protože za další dvě minuty poslal domácí znovu do vedení Ježek, který využil pěknou přihrávku od K. Hocha. Klid na domácí kopačky přinesl Hřebíček, který těsně před odchodem do šatny vedení domácích zvýraznil dalším gólem.

Druhý poločas už domácí tým bezpečně kontroloval a nepouštěl hosty do vážnějších šancí. Osečtí naopak ještě vedení zvýšili, když se nejprve trefil K. Hoch a o dvě minuty později Hřebíček.
Branky: 7. a 64. K. Hoch, 41. a 66. Hřebíček, 11. Ježek – 9. Rozum
Sestava: Lízal – Zoch, Frček, Šrámek, Sládek – Hanák, Brabec (73. Mrázek), Diviš, Hřebíček (85. M. Voříšek) – K. Hoch, Ježek (56. Čejka). Trenér: M. Voříšek.
ŽK: 1:2.
Diváci: 60
Rozhodčí: Průchová – Šťastný, Hoch.

01.11.2016 06:48

Sedlice - TJ OSEK "B" 2:0 (0:0)

Osecká rezerva nedokázala v Sedlici skórovat a prohrála počtvrté v řadě.

Od začátku byl vidět vyrovnaný fotbal a oba týmy si vytvořily několik dobrých šancí. Ovšem oba brankáři byli pozorní a neinkasovali. Domácí Budoš měl nejvíce práce s přímým volným kopem K. Hocha, hostující Lízal zase několika pěknými zákroky podržel náš tým.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, když hned v 50. minutě dokázali využít nedůrazu hostující obrany a domácí kapitán Čabrádek pohodlně dorazil míč do naší branky. Následující fáze utkání znovu přinesla vyrovnaný fotbal, ale hodně nepřesností ve hře našeho mužstva dávalo šanci domácím. Nešťastná chvíli pro Osecké přišla v 73. minutě, kdy Škulina zahrával volný přímý kop asi ze čtyřiceti metrů a jeho nákop proplul změtí hráčů v našem pokutovém území až do branky. Zápas se poté spíše jen dohrával a domácí si v poklidu došli pro tři body.

25.10.2016 10:24

TJ Osek - Putim 1:2 (0:1)

V dalším utkání podzimní části přivítali doma Osečtí soupeře z čela tabulky a chtěli odčinit prohru z minulého týdne. Do první šance se dostal domácí útočník Říský, který však z těžké pozice těsně minul branku soupeře. V 15. minutě zahrával hostující Basaraba přímý kop z dobrých třiceti metrů, ale jeho dělovku nedokázal domácí brankář Lízal zkrotit a hosté se dostali lacino do vedení. Následně zvýšili aktivitu domácí, ale brankář soupeře si se všemi šancemi poradil.

Do druhé půle opět vstoupili lépe domácí a snažili se za každou cenu vyrovnat. Povedlo se jim to v 65. minutě, kdy Maroušek vybojoval míč u rohového praporku, předložil ho před branku Řískému a ten ho uklidil přesně k tyči. Hosté se znovu dostali do vedení , když odražený míč dorazil do sítě Pekárek. Šanci na vyrovnání měl Hoch, ale jeho tvrdá střela z volného kopu skončila jen na tyči. Ani v dalších šancích se už domácí nedokázali prosadit, a tak si Putimští odvezli všechny body.

04.10.2016 15:36

TJ Osek "B" - Semice 3:0 (0:0)

V bojovném utkání si rezerva úspěšně poradila se Semicemi a posunula se do klidného středu tabulky.

Proti týmu z popředí tabulky jsme začali aktivně a několikrát nebezpečně ohrozili soupeřovu branku.Nejblíže ke gólu byl K. Hoch, ale hlavička trefila pouze břevno. Ani hosté
nebyli v zakončení přesní, a tak se do kabin šlo za bezgólového stavu.

Druhý poločas vyšel podstatně lépe našemu celku. Hosté měli sice míč více na kopačkách, ale naše efektivita přinesla tři body. První gól vstřelil Hanák, jenž byl v tu chvíli na
hřišti deset minut a dorazil do sítě jedovatou Divišovu střelu, kterou brankář
stihl jen vyrazit. Poté převzali iniciativu hosté a nebezpečně ohrožovali Lízalovu
branku. Domácí gólman byl ale vždy na svém místě a všechny pokusy zneškodnil.
Na konci zápasu jsme dokázali využít otevřené obrany hostů a naše vítězství
ještě zvýraznit. Další gól zaznamenal střídající J. Hoch, který se prosadil po
bratrské spolupráci, když proměnil nezištnou přihrávku K. Hocha před prázdnou
branku. Poslední úspěšný zásah nedělního odpoledne zaznamenal opět J. Hoch přesnou
střelou mezi nohy semického brankáře.

Sestava:
Lízal - Zoch, Kuneš, Frček, Spišský (66. Brabec) - Hosnedl (74. Čejka), K.
Hoch, J. Voříšek, Diviš - Hromek (55. Hanák), Šůs (34. J. Hájek - 82. J. Hoch).

06.09.2016 17:14

TJ Osek "B" - FK JUNIOR Strakonice 0:1 (0:1)

Sestavy:

TJ OSEK B: Lízal - Kuneš, Krejčí, Kroupa, Frček - Diviš (46.

z hranice malého vápna trefil hlavou jen břevno. O pár vteřin později se
ve vápně sám před gólmanem ocitl Frček, ale Reiser ho vychytal. V 10.
minutě poprvé zahrozili hosté, když Kostka ve vápně střílel levačkou nad
branku. Ve 22. minutě šli hosté nečekaně do vedení, závaru po standartní
situaci využil Liška a levačkou prostřelil Lízala. O deset minut později mohl
ten samý hráč vstřelit druhou branku, ale sám před Lízalem vysoko přestřelil.
Ve 42. minutě Kalianko již podruhé v zápase nedovoleně zastavil protiútok
domácích a po druhé žluté kartě byl vyloučen.
Druhý poločas moc fotbalové krásy nenabídl, oslabení hosté se stáhli na
vlastní polovinu a domácím se nedařilo najít v obraně skulinu. V 73.
minutě Čapek prodloužil hlavou centr a Kroupa jen těsně nedosáhl. O minutu
později se Hřebíček uvolnil na hranici velkého vápna, ale branku přestřelil.
Závěr zápasu byl pro domácí velice smolný. V 83. minutě si rozhodčí vybral
slabší moment. Blažečka zákrokem na žlutou kartu zastavil Šrámka. Rozhodčí se
nechal strhnout a nesmyslně vytáhl kartu červenou. O pouhé tři minuty později
střídající Čapek nesmyslně zajel do hostujícího Maršaly a uviděl tentokrát
oprávněně červenou kartu. Hosté si již v závěru výsledek pohlídali. (dr)

31.08.2016 09:18

Bělčice- Osek B 2:3 (2:2)

Osecké béčko si z Bělčic odvezlo všechny body.

Za velmi teplého počasí začali utkání lépe domácí a hned v 11. minutě se dokázali gólově prosadit, když Mach dorazil odražený míč do osecké sítě. Ale dva noví hráči v dresu hostí Karel Šrámek a Jaroslav Voříšek při své premiéře v oseckém dresu předváděli skvělou hrou a zanedlouho vývoj zápasu pomohli obrátit. O pár minut později Diviš vyrovnal, když přesnou střelou po zemi překonal Buriana v domácí brance. V 36. minutě se Osečtí dostali do vedení zásluhou Brabce, na jehož krásnou střelu pod břevno bělčický gólman nedosáhl. Už to vypadalo, že hosté půjdou do kabin s jednobrankovým vedením, ale v poslední minutě první půle vyrovnal domácí Ráž.

Druhý poločas začal lépe Osek a hned po minutě trefil Kuneš zdálky tyč. Z následného centru hlavičkoval nebezpečně Kroupa, ale Burian zasáhl skvěle a vyrazil míč na roh. Poté pokračovali oba brankáři v dobrém výkonu a se všemi střelami a šancemi si dokázali poradit. Deset minut před koncem byl Hromek na správném místě, dorazil míč do odkryté branky a rozhodl tak o vítězství Oseka.

Branky: 12. Mach, 45. Ráž – 19. Diviš, 36. Brabec, 80. Hromek

Rozhodčí: Petričák - Landík, Mach. DFA: Zedník

ŽK: 55. Hevera, 88. Ježek A. – 70. Ježek V.

TJ Sokol BělčiceM. Burian [-] - L. Krameš [-] , K. Zeman [-] , P. Burian [-] , R. Suda [-] (4. J. Jelínek[-] ) - L. Krameš [-] (56. L. Sejkora [-] ) , V. Mach [-] , A. Ježek [-] , M. Hevera [-] (86. L. Mach [-] ) -O. Páca [-] , M. Ráž [-]
TJ Osek BL. Lízal [-] - M. Kroupa [-] , K. Šrámek [-] (51. T. Hromek [-] ) , V. Ježek [-] , F. Frček [-] ,J. Voříšek [-] , J. Mráz [-] , M. Brabec [-] , J. Diviš [-] (69. M. Čapek [-] ) , M. Krejčí [-] , R. Kuneš [-]

23.08.2016 08:09

TJ Osek "B" - Božetice 3:0 (1:0)

Branky: 24. Hoch, 59. Mráz, 74.Diviš

Rozhodčí:Zabilka - Klíma, Raba

Žluté karty: 30.Hromek, 49.Roubin - 17.Januš R.

Sestavy:

Osek B:

Chaluš - Brabec, Krejčí, Kroupa, Hanák - Čapek, Roubin(66.Diviš), Mráz, Hoch, Hromek(80.Frček)  Trenér: Marcel Voříšek

Božetice:

Vácha - Horek, Januš R., Januš D., Jakeš(71.Stejskal), Kotrba, Jelínek, Stejskal, Pinc,

Čipera(66.Nevolný), Horek

Osecká rezerva se poprvé vnové sezóně představila na domácí půdě.

Osecké béčko chtělo odčinit vysokou prohru z prvního kola a od začátku utkání byli domácí mírně aktivnější. První ohrožení hostující branky přišlo v 11. minutě, kdy pěkná střela aktivního Hocha olízla břevno. O pár minut později měli domácí rychlý brejk a Hanák pěknou přihrávkou mezi obránce poslal Hocha do samostatného úniku, který se už tentokrát nemýlil. Velkou šanci zvýšit skóre měl ještě v první půli Ježek. Po rychlém protiútoku postupoval sám na branku, ale těsně minul. Hosté zahrozili až těsně před koncem poločasu, kdy střela z třiceti metrů orazítkovala břevno osecké branky.

Druhá půlka přinesla několik nevyužitých šancí. Autor druhé branky Pepa Mráz trefil nejprve hlavou břevno a až tečovaná střela , kterou vyslal Čapek, skončila v brance.  Definitivní pojistku pro domácí přidal Diviš, který pěknou střelou pod břevno nedal Váchovi šanci.

Hosté mohli upravit skóre těsně před koncem, ale hostující útočník sám před Chalušem napálil míč pouze do břevna.

(O.Mareš)

14.08.2016 10:40

SK Mirovice - TJ Osek B 5:0 (2:0)

Sestava: Lízal - Brabec, Kuneš (48.Hřebíček), Frček (64.Voříšek), Diviš - Hanák, Roubin, Kroupa, Čapek - Ježek, Hromek

Branky: 21. a 63. Císař, 23. a 67. Jelínek, 76. Převrátil

Rozhodčí: Kocina - Novák, Tanáč

Úvod utkání byl vyrovnaný. Během prvních dvaceti minut domácí nastřelili z úhlu tyč a hostující Kroupa střílel z hranice šestnáctky vedle. V 21. minutě  našel centr na zadní tyč nehlídaného Převrátila, jehož střelu dorazil hlavou z malého vápna Císař - 1:0. O dvě minuty později se domácí opět prosadili po závaru ve vápně z dorážky, jmenovitě Jelínek. Za hosty mohl do poločasu korigovat výsledek Roubin, ale jeho přímý volný domácí brankář vyškrábl na roh. Hosté se v druhé půli snažili výsledek zvrátit. Největší šanci spálil hostující Hanák, který se ocitl sám před brankářem, ale zamířil vedle. Domácí opět skórovali dvakrát v rozmezí pár minut. V 63. minutě po protiútoku proměnil samostatný únik Císař a v 67. minutě se hlavou prosadil Jelínek. Čestný úspěch hostů mohl zaznamenat Voříšek, ale z dorážky trefil z malého vápna jen tyč. Poslední branku domácích vstřelil v 76. minutě Převrátil. Domácí Mirovice dali oseckým lekci z efektivity.

Osek B:  Hřebejk - Hájek Jiří(69.Hromek), Kuneš, Frček,
Tomášek - Hosnedl, Mráz, Krejčí, Maroušek - Carda, Hájek Jan  Trenér: Marcel Voříšek

Osecká rezerva sehrála
poslední utkání sezóny ve Vodňanech
a po remíze 3:3 si zajistila setrvání v soutěži i pro příští rok.

Hosté věděli, že pokud nechtějí sestoupit, a nechtějí se ohlížet
na utkání v Mirovicích, musí ve Voďnanech vyhrát a záčátek zápasu tomu
odpovídal. Hned ve 12.minutě utkání postupoval Hosnedl ze strany sám na Budína
v brance Vodňan, ale ten dokázal vyrazit na roh. Po následném rohu Carda
sklepnul balón na Mráze a ten poslal Osek do vedení. Domácí poprvé zahrozily ve
20.minutě, kdy po rychlém protiútoku zaměstnali Hřebejka v brance Oseka, o
chvíli později už pálil na druhé straně Mráz z hranice velkého vápna ale
druhý gól nepřidal, jelikož Budín vyrazil na roh, a proto trestali domácí
,Varyš srovnal na 1:1. Remízový stav ale dlouho nevydržel protože o tři minuty
později zahrával rohový kop, našel volného Jana Hájka a ten hlavou poslal Osek
znovu do vedení. Osek mohl ještě do poločasu další gól ale Carda v poslední
minutě první půle nedokázal hlavou z malého vápna trefit branku.

Druhou půli začali lépe Vodňanští a v 52.minutě
vyrovnali na 2:2. Osek věděl že mu remíza nemusí stačit a nervozita byla vidět
na kopačkách, Vodňany si vytvořily šance, které ovšem zlikvidoval Hřebejk .
remizovali, ukázal se tento gól v poslední minutě utkání, vstřelený
brankářem jako klíčový a rezerva Oseku díky němu nesestoupí.

15.06.2016 09:16

Osek B – Vimperk 1:2 (1:1)

Branky: 10.Hájek Jan – 43.Málek, 87.Samohejl

Rozhodčí: Jevčák – Mráz, Toucha

Žluté karty: 83.Komrska, 88.Chaluš, 88.Roubin, 89.Roubin

Osek B: Chaluš – Kuneš, Kroupa, Frček, Hájek Jiří(75.Komrska) – Brabec(62.Hřebíček), Roubin, Mráz, Hosnedl – Blažečka, Hájek Jan Trenér: Marcel Voříšek

Vimperk:Wagner – Děd, Blahout, Šíp, Vondrášek(27.Pešek), Samohejl(88.Bláha), Málek, Ketzer, Pospíchal, Čech, Pankratz(90.Psutka) Trenér: Michal Uhlík

Osecké béčko nenavázalo na čtyři výhry v řadě a o posledním sestupujícím se tak rozhodne až v posledním kole.

Domácí byly na začátku mírně aktivnější a hned v 10. minutě otevřel skóre Jan Hájek, který využil špatného vyběhnutí Wagnera ve Vimperské brance, dokázal ho obhodit a doklepnout míč do opuštěné branky. Hra se poté vyrovnala a Vimperští zahrozily střelami z dálky. Domácí si vytvořili několik dobrých šancí, když měli rychlé protiútoky do rozhozené obrany Vimperka. Tu největší měli na kopačkách Blažečka s Janem Hájkem, když postupovali sami na jednoho obránce a Blažečka nedokázal na dvakrát vsítit z velice solidní pozice. A když domácí nedokázali zvýšit skóre, trestal Vimperk, který těsně před půlkou dokázal srovnat, když Málek zatáhl míč do vápna a střelou po zemi k tyči nedal Chalušovi šanci.

Druhá půle přinesla hodně nepřesností a nervozity na kopačkách, přesto mohli jít do vedení domácí, ale míč skončil na tyči. Poté měli šance i Vimperští, ale nedokázali prostřelit brankáře domácích. Největší šanci Oseckých v druhém poločase měl Jan Hájek, který využil dlouhého autu Mráze a efektním zakončením přes hlavu trefil břevno. A fotbalové pravidlo ,,nedáš, dostaneš,,

platilo i dnes, vimperský Samohejl zatáhl míč do vápna a po kontaktu s domácím stoperem upadl a čekal odpískání pokutového kopu, ovšem rozhodčí nepískal a vimperský útočník stačil vstát a prostřelit Chaluše. Na tento gól už nedokázali Osečtí odpovědět, a proto budou bojovat o záchranu až do posledního kola, kdy zavítají do Vodňan.

Marcel Voříšek, trenér: „Nenavázali jsme na čtyři výhry v řadě a o posledním sestupujícím se tak rozhodne až v posledním kole. Byli jsme od začátku aktivnější, v 10. minutě otevřel skóre Jan Hájek, který využil špatného vyběhnutí Wagnera ve vimperské brance. V další obrovské šanci Blažečka nedokázal nadvakrát vsítit gól z velice solidní pozice. Vimperk těsně před přestávkou srovnal střelou po zemi k tyči. Druhá půle přinesla hodně nepřesností a nervozity na kopačkách. Mohli jsme jít opět do vedení, míč po šťastném odrazu skončil ale jen na tyči. Poté Jan Hájek efektním zakončením přes hlavu trefil břevno. A hosté trestali brankou v 87. minutě."