Bělčice- Osek B 2:3 (2:2)

31.08.2016 09:18

Osecké béčko si z Bělčic odvezlo všechny body.

Za velmi teplého počasí začali utkání lépe domácí a hned v 11. minutě se dokázali gólově prosadit, když Mach dorazil odražený míč do osecké sítě. Ale dva noví hráči v dresu hostí Karel Šrámek a Jaroslav Voříšek při své premiéře v oseckém dresu předváděli skvělou hrou a zanedlouho vývoj zápasu pomohli obrátit. O pár minut později Diviš vyrovnal, když přesnou střelou po zemi překonal Buriana v domácí brance. V 36. minutě se Osečtí dostali do vedení zásluhou Brabce, na jehož krásnou střelu pod břevno bělčický gólman nedosáhl. Už to vypadalo, že hosté půjdou do kabin s jednobrankovým vedením, ale v poslední minutě první půle vyrovnal domácí Ráž.

Druhý poločas začal lépe Osek a hned po minutě trefil Kuneš zdálky tyč. Z následného centru hlavičkoval nebezpečně Kroupa, ale Burian zasáhl skvěle a vyrazil míč na roh. Poté pokračovali oba brankáři v dobrém výkonu a se všemi střelami a šancemi si dokázali poradit. Deset minut před koncem byl Hromek na správném místě, dorazil míč do odkryté branky a rozhodl tak o vítězství Oseka.

 

Branky: 12. Mach, 45. Ráž – 19. Diviš, 36. Brabec, 80. Hromek

Rozhodčí: Petričák - Landík, Mach. DFA: Zedník

ŽK: 55. Hevera, 88. Ježek A. – 70. Ježek V.

TJ Sokol BělčiceM. Burian [-] - L. Krameš [-] , K. Zeman [-] , P. Burian [-] , R. Suda [-] (4. J. Jelínek[-] ) - L. Krameš [-] (56. L. Sejkora [-] ) , V. Mach [-] , A. Ježek [-] , M. Hevera [-] (86. L. Mach [-] ) -O. Páca [-] , M. Ráž [-]
TJ Osek BL. Lízal [-] - M. Kroupa [-] , K. Šrámek [-] (51. T. Hromek [-] ) , V. Ježek [-] , F. Frček [-] ,J. Voříšek [-] , J. Mráz [-] , M. Brabec [-] , J. Diviš [-] (69. M. Čapek [-] ) , M. Krejčí [-] , R. Kuneš [-]

 

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost