Blatná - Osek B 0:2 (0:1)

06.06.2016 21:23

 

V dalším kole soutěže zajížděla naše rezerva na horkou půdu do blízké Blatné a získala zde velice důležité body, které ji posunuly do míst, která již zajišťují záchranu.

 

Diváci mohli od začátku vidět velmi bojovné a důrazné derby. Jako první udeřili Osečtí, když se Carda ve vápně prosadil přes dva domácí obránce a předložil míč Mrázovi, který neměl problém uklidit míč k tyči blatenské branky. Poté se hra přelévala ze strany na stranu a oba týmy hrozily především střelami z dálky, se kterými si oba brankáři poradili. Nadějnou pozici ke skórování měl hostující Roubin, ale jeho přímý volný kop dokázal Chlanda konečky prstů vytlačit na roh. Při největší šanci domácích v poslední minutě prvního poločasu se zaskvěl Chaluš, který zlikvidoval samostatný únik domácího hráče a udržel pro svůj tým jednobrankový náskok.
Druhý půle začala podobně jako první aktivní hrou Blatenských. Ti se snažili kombinovat a držet míč na svých kopačkách, ale pozorná osecká obrana je nepouštěla do větších šancí. Domácím cestu za vyrovnáním zkomplikoval v 63. minutě Čadek, který byl po druhé ŽK vyloučen. Hráči naší rezervy dokázali přesilovku využít hned o minutu později. Roubin z rohového kopu našel na zadní tyči volného Jana Hájka, který hlavou uklidil míč pod břevno Chlandovy branky. Oslabení domácí se stále nemohli dostat do větší šance a Osečtí hrozili z rychlých brejků. Dostali se do několika velmi dobrých šancí, ale bohužel již žádnou neproměnili v pojišťovací třetí gól. Šanci na vstřelení alespoň čestného úspěchu měli domácí v poslední minutě. Po faulu Krejčího nařídil rozhodčí penaltu, ale Jícha přestřelil Chalušovu svatyni a náš brankář tak udržel další čisté konto.

 

 

Branky: 8. Mráz, 64. Hájek Jan

Rozhodčí: Tauber – Jevčák, Petričák

ŽK: 34.Kůst, 48.Peleška, 61.Čadek, 81.Šejvar – 18.Frček, 25.Kuneš, 72.Roubin

ČK: 63.Čadek

Sestavy:

Blatná: Chlanda – Křivanec, Čadek, Říha, Sýkora (46. Šilhavý), Kůst (46. Svoboda), Šejvar, Jícha, Mišiak, Peleška, Motyka (66. Stulík). Trenér: Michal Čadek.

Osek B: Chaluš – Kuneš, Krejčí, Frček, Hájek Jiří – Brabec (57. Hromek), Mráz (88.Komrska), Roubin, Tomášek (69. Diviš) – Carda (83. Lízal), Hájek Jan. Trenér: Marcel Voříšek.

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost