Centropen Dačice - TJ Osek 5:2 (2:2)

23.08.2016 08:16


Branky: 14. a 57. Točík, 39. Brandl, 53. Jindra, 85 Janák - 8. Baloušek, 23. Říský. 

Rozhodčí: Sebera - Vychodil, Přibyl. Delegát: Vrzal.

ŽK: 1:2 (Točík - Blažečka, Hoch). Diváků: 60.


Dačice: Ferdan - Beníček (75. Mašát), Celý, Kněžínek, Vacuška - Jindra (88. Krtek), Točík (63. Šimánek), Brandl, Janák - Toman (71. Jelínek), Štolba. Trenér Roman Bujdák.


Osek: Chaluš - Hoch, Carda, Čapek (71. Brabec), Maroušek - Brož, Blažečka, Kroupa, Roubin (88. Lízal) - Říský, P. Baloušek. Trenér Jaroslav Voříšek.Poprvé v nové sezóně šli dačičtí diváci do ochozů stadiónu a svěřenci trenérů Bujdáka a Lovětínského jim připravili parádní představení. Zápas se sice nevyvíjel pro ně příznivě, hosté během první půle šli zásluhou střelců P. Balouška a Říského dvakrát do vedení. Domácí však pokaždé dokázali skóre dorovnat Točíkem (po šesti minutách) a Brandlem (za čtvrt hodiny).

V první půli se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Ke konci poločasu si domácí hráči vytvořili tlak, ale strhnout vedení na svou stranu se jim nepovedlo. Nejblíže byl po parádní ráně z dvaceti metrů Janák, ale gólman Chaluš vytěsnil balón na břevno.

Pokud byl první poločas vyrovnaný, ten druhý byl jasně pod taktovkou domácích, kteří ovládli hru a zasypávali bránu hostí nebezpečnými střelami. Zastřeloval se Jindra, jeho první projektil zastavilo břevno. Druhou možnost o pár minut později už proměnil, když ekvilibristicky zahrál trestný kop přesně k tyči. Za tři minuty bylo zřejmě o osudu utkání rozhodnuto, to když svým druhým gólem rozvlnil síť Točík. Diváky ještě pobavil slalomem až do "prázdné" Janák a dal tak výsledku konečnou podobu. Domácí tím nejlepším způsobem odčinili debakl z prvního kola.


Hodnocení zápasu trenérem Voříškem:

Dačice - Osek
V improvizované sestavě a defenzivním rozestavení jsme udrželi s domácími krok a střeleckou potencí Petra Balouška a Jakuba Říského poločasovou remízu. Po změně stran díky ubývání sil, menší zkušenosti některých hráčů a fatálním chybám domácí třemi góly stanovili konečný a zasloužený výsledek utkání na 5:2.

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost