DOROST: Osek/Sedlice - Volyně 8:1

03.09.2016 00:00

Ke svému druhému a zároveň prvnímu domácímu mistrovskému utkání nastoupili dorostenci Oseka/Sedlice proti Volyni.

Soupeř to měl být pro domácí přijatelný a s ničím jiným, než tříbodovým ziskem ani nepočítali.
Jak je již zvykem, mladíci vběhli na hřiště plní sebevědomí, které do nich vhání trenér Mrázek a již po necelé půl minutě hry šli domácí do vedení po nevypuštěném souboji u vápna soupeře a míč se odrazil k domácímu kapitánovi Hanákovi a ten otevřel skóre zápasu - 1:0.

V 10´se domácí mohli radovat znovu, kdy se opět prosadil Hanák - 2:0.

V obraně domácích se toho příliš nedělo, dá se říci, že obrana domácích pracovala na 100% a nepouštěla hosty ani do sebemenšího náznaku.

Aktivita domácích neustávala a ve 20´se opět radovali z gólu domácí, kdy hattrick zkompletoval domácí Hanák - 3:0.

Domácí poté ubrali na obrátkách a po nezdařeném odkopu a špatném rozebrání hráčů v domácím vápně fauloval Šmalcl a kopala se penalta proti domácím, se kterou si Tokár nedělal těžkou hlavu a s přehledem proměnil - 3:1.

Domácí to nerozhodilo a po šťastném odrazu po rohovém kopu se k míči dostal Slanec a nemýlil se - 4:1. Tento výsledek přečkal až do konce prvního poločasu, který tak skončil 4:1 pro domácí.
Do druhého poločasu přišli domácí s jasným cílem - zpřesnit a zlepšit svou hru, co se týče kombinace.

To se domácím dařilo bez problémů a od jisté obrany pokračovali v ještě jistějším přechodu do útoku, z čehož v 68´vyústil pátý gól domácí, který střelou z vápna zaznamenal Hanák- 5:1.
Po krásném kombinačním přechodu, kdy si míč převzal na půli Hřebíček, posunul na Brabce, který kolmicí našel Čapka, lehce se zbavil bránícího soupeře a před prázdnou brankou našel Juřicu - 6:1.

Poté domácí museli ušetřit několik svých opor na odpoledne a značně pozměnili sestavu, do útoku se tak posunul Hřebíček. Ten si za celý zápas věřil a prezentoval se krásnou individuální akcí v 84´, kdy prošel z půle hřiště až do malého vápna a snadno zakončil - 7:1.

O dvě minuty později se Hřebíček radoval znovu, kdy již zvyšoval na 8:1.

Poté se zápas dohrál v poklidu a žádný z celků již branku nepřidal.

Sestavy : Osek/Sedlice: Suda - Šmalcl M., Matějovský, Hřebíček, Bandy - Juřica, Koutenský, Brabec, Slanec, Čapek - Hanák.Střídali : Mrázek, Lacko, Šípek, Bunda, Šmalcl D.

(IH)