FC ZVVZ Milevsko – TJ Osek 2:2 (1:1)

19.10.2016 15:37


Branky: 17. J. Suchan, 87. Barda – 35. Kroupa, 48. Brož. Rozhodčí: Krčín Jan - Koranda Tomáš, Žemlička Tomáš. Delegát: Bartyzal Vlastimil. ŽK: 1:1 (M. Suchan - Hoch). Diváků: 100.

Milevsko: Dvořák – M. Novotný (76. Alexa), Kosobud, J. Suchan, Komárek – Sokolt, Koutník Sedlák – Barda – Marvan (65. Pinc), M. Suchan (71. Vakoč). Trenér Miroslav Strnad.

Osek: Chaluš – Maroušek, Carda (90. Kuneš), Krejčí, Brož – Mráz, Blažečka, Spišský, Hoch, Hanák - Kroupa. Trenér Jaroslav Voříšek.

Nejlepší hráči: Koutník, P. Dvořák – nehlášeno

Miroslav Strnad, trenér Milevska"Kluci nechali na hřišti na rozdíl od minulého zápasu srdce, bojovali, ale není to ono, prostě se trápíme. Chybí nám sebevědomí, šance máme, ale bohužel je neproměňujeme, a potom naopak dostaneme dva hloupé góly. Samozřejmě, že jsme měli všichni jinou představu, jak by sezona měla probíhat, ale je to realita. V přípravě jsme hráli jednoduše a bez bázně, ale teď? Každopádně už nutně potřebujeme nějaký zápas, ve kterém protrhneme smůlu, abychom se zase chytili."

Jaroslav Voříšek, trenér Oseku"Remízové utkání, i když jsme naději na tříbodový zisk drželi do 87. minuty. Tradičně jsme ale inkasovali, jak jinak, než ze standardních situací. Už v 6. minutě rozehrál chybně Blažečka a Krejčí vykopával z brankové čáry. V 16. minutě otevřeli domácí skóre po rohovém kopu. Tentokrát jsme do poločasu dokázali srovnat, když se po autovém vhazování trefil hlavou Kroupa. Hned po obrátce rozehrával Blažečka zleva standardní situaci, Carda zakončoval a z následné skrumáže doklepával Brož - 1:2. Naší radost z prvního venkovního vítězství zhatila gólová hlavička Milevska tři minuty před závěrečným hvizdem. A protože i na břevna a tyče to bylo 2:2, remíza je asi spravedlivá."

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost