Žluté karty: 75. Fiala - 26. a 68. Michálek, 69. Hájek Jiří, 72. Roubin, 73. Hájek Jan, 78. Frček

TJ Osek B: Lízal – Hájek Jiří, Frček, Kuneš, Michálek – Diviš, Roubin, Maroušek (17. Hájek Jan), Brabec,

Hromek, Ježek Trenér: Marcel Voříšek

FK Protivín: Hanus- Ruczkowski, Hála, Mikulenka, Rothbauer ( 57.Zach), Vojta R., Vorel Z., Prášil,

Vorel J., Vojta J.(81.Veselý), Moravec (65.Fiala) Trenér: Juraj Kobetič

Lídr tabulky 1.A třídy z Protivína přivítal na svém hřišti poslední tým tabulky Osek B.

Domácí začali aktivněji a drželi balón více na svých kopačkách než hosté. Osecká rezerva ale dobře bránila a nepouštěla Protivín do vážnějších situací. První pěkný zákrok si připsal Lízal v brance hostů v 37. minutě, kdy pěkným zákrokem vyrazil střelu z 20 metrů na roh. O minutu později měli domácí největší šanci první půle, kdy po pěkné přihrávce zakončoval domácí útočník do prázdné branky, ale Lízal se stihnul přesunout a pomalou střelu chytil.

Druhá půle začala podobně jako první, Osek poctivým a bojovným výkonem nepouštěl Protivín do gólových akcí a stále držel remízu 0:0. Blízko gólu byl Protivín v 60.minutě, kdy po faulu Hájka následoval přímý kop, který skončil na tyči a následná dorážka letěla nad. Klíčový moment celého utkání nastal v 68.minutě, když byl po sporné druhé žluté kartě vyloučen Michálek. Výhodu jednoho muže v poli Protivín využil hned v 72. minutě, kdy Prášil prostřelil hostujícího brankáře a Protivín vedl 1:0. Hned o 2 minuty později Lízal vyrazil střelu z 20 metrů jen před sebe a Vojta J. dorazil do branky 2:0. Hostující Osek se už v deseti lidech nezmohl na závěrečný tlak, a proto domácí berou 3 body a pojistily si tak první místo v tabulce a Osek B musí stále čekat na první jarní body.