FK Spartak Soběslav - TJ Osek 6:0 (3:0)

13.05.2016 08:38

 

Branky: 18., 30. (pen.) a 90. T. Mazouch, 36. Šmídmajer, 64. Dvořák, 84. L. Hromada. Rozhodčí: Sebera - Vychodil, Kotalík. ŽK: 2:2 (Maršík, Chotovinský – Mráz, Hřebejk). Diváků: 100.

Soběslav: Hnilička – Maršík (81. Pazdera), Boháč, Podráský, Chotovinský – M. Hromada, M. Mazouch, Žalda, T. Mazouch – Šmídmajer (75. L. Hromada), Dvořák (81. K. Polišenský). Trenér Radek Hajič.

Osek: Hřebejk – Kuneš, Krejčí, Carda (74. Hanák), Maroušek (53. Hoch) – Hosnedl, Mráz, Schánělec, Blažečka – Kroupa (78. Roubin), Uher. Trenér Jaroslav Voříšek.

Nejlepší hráči: Hnilička, Chotovinský, T. Mazouch – Blažečka

Radek Hajič, trenér Soběslavi: „Utkání jsme nezačali ideálně, když do patnácté minuty po chybách měli hosté dvě velice dobré příležitosti. Skvělými zákroky nás podržel Hnilička. To byly klíčové chvíle zápasu. Od dvacáté minuty už jsme měli zápas zcela pod kontrolou. V 18. minutě zápasu a první příspěvek od Tomáše Mazoucha po krásném pasu od bráchy. Ve 30. minutě opět Tomáš Mazouch z penalty 2:0. Na 3:0 zvyšoval Jirka Šmídmajer po milimetrovém centru Žaldy. A to v závěru poločasu netrefil Dvořák poloprázdnou branku. Dvacet minut druhé půle jsme pohlídali, aby v 64. minutě z brejku zvýšil Dvořák po přihrávce Šmídmajera na 4:0. V závěru dostali možnost zahrát si i kluci z béčka. V 84. minutě se za to odvděčil "rychlonožka" Lukáš Hromada pátým gólem. A skóre uzavřel hattrickem T. Mazouch. Musím pochválit cely tým, z jednotlivců pak Hniličku, Chotovinského a bratry Mazouchy.“

Jaroslav Voříšek, trenér Oseku: "Úvod utkání vůbec nenapovídal debaklu, který jsme si odvezli ze Soběslavi. Ve 4. min se po Blažečkově přímém volném kopu dostal k odraženému míči na hranici malého vápna Mráz, jeho zakončení ale skončilo přes gólmana na tyči. Druhou stoprocentní šanci měl Uher. Ten se po autovém vhazování prosmýkl mezi beky, ale tváří v tvář brankáři také neměl štěstí. Naopak fotbalově vyspělí domácí dokázali vždy najít skuliny v naší defenzivě, využít nepřesnosti a zbrklost v rozehrávce. Výsledek je pro nás ostudný, ale výhra domácích je naprosto zasloužená!"

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost