Milevsko "B" - TJ Osek "B" 3:0 (2:0)

branky: 32. Málek Martin (pen.), 34. Pinc Jakub, 50. Januš Daniel

ŽK: Pinc - Kuneš, Roubín, Frček, Kroupa, Hoch

sestava: Lízal - Oučka (61. Hanák), Kuneš, Frček, Tomášek - Diviš (55. Ježek), Hoch, Roubín, Maroušek (82. Šůs) - Hájek Jan, Kroupa

Prvních zhruba patnáct minut patřilo hostujícímu celku z Oseka, který do zápasu vstoupil velmi aktivně. Hosté ovládli střed hřiště a dokázali si vypracovat několik slibných šancí, které však bohužel pro ně zůstaly nevyužity. Zhruba po dvaceti minutách se do hry dostali i domácí a dokázali tak hru celkem vyrovnat. Ve 30. minutě došlo ve velkém vápně Oseka ke kontaktu útočícího hráče s obráncem hostů a rozhodčí nařídil proti Oseku pokutový kop. Míč si na penaltový puntík postavil Martin Málek a s klidem proměnil, 1:0 pro domácí. Neuběhly ani dvě minuty a Milevsko se radovalo znovu, když si dlouhý centr z půlky hřiště zpracoval Jakub Pinc a svou střelou překonal brankáře hostů podruhé. Ve zbývajících minutách prvního poločasu se již žádná vážnější šance ani na jedné straně nevyskytla a do šaten tak šli spokojenější domácí.

Druhých pětačtyřicet minut už bylo spíše v režii domácího týmu, který kontroloval své dvoubrankové vedení a soupeře do žádných vážnějších akcí nepouštěl. Navíc hned v páté minutě druhého poločasu Milevsko stvrdilo své vedení třetím gólem, o který se postaral Daniel Januš a dodal tak svým spoluhráčům definitivní klid na kopačky. Domácí měli ještě několik slibných šancí na zvýšení skóre utkání, ale ani jednu z nich už využít nedokázali a stav utkání se tedy neměnil, jelikož ani hosté už žádnou branku nepřidali.