Osek B - Chýnov 1:0 (0:0)

30.05.2016 21:35

 

Na domácí půdě jsme odehráli další veledůležité utkání v boji o záchranu v soutěži proti soupeři z konce tabulky. Lépe začali Osečtí a do první šance se dostal Carda, kterého ve vápně našel pěknou přihrávkou Uher, ale Chýnovští stihli střelu zablokovat. Hosté si zápas zkomplikovali po necelých dvaceti minutách prvního poločasu. Jan Hájek se dostal za záda hostující obrany a postupoval sám na gólmana soupeře. Těsně před pokutovým územím zatáhl chýnovský Doubrava za záchrannou brzdu a stáhl ho k zemi. Rozhodčí neváhal ani chvíli a ihned vytáhl červenou kartu. Následný přímý volný kop napálil Roubin jen do zdi. Hosté se poté zatáhli, pozorně bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. Do největší šance prvního poločasu se dostal Uher, který hlavou trefil jen břevno. V poslední minutě první půle mohli skórovat i hosté, ale jejich střela jen těsně minula domácí branku.

 

Za bezgólového stavu začali druhou půli lépe Osečtí a vytvořili si několik velkých šancí. Hned po rozehrávce utekl protihráčům Hosnedl a přesným centrem našel Marouška, ale ten hlavou netrefil branku. O chvíli později se situace opakovala se stejným výsledkem. Když už to vypadalo, že se oba soupeři rozejdou bez branek, dokázal se na pravé straně prosadit Hosnedl a tečovanou střelou se štěstím překonal Basíka. Hosté se ve zbývajícím čase překonávali v obětavosti a v poslední minutě si vytvořili dvě obrovské příležitosti. Naštěstí pro nás ale ani jednu nevyužili, a tak jsme si připsali všechny body a dotáhli se v tabulce na našeho dnešního soupeře.

 

Branky: 85.Hosnedl

Rozhodčí: Písek – Rinth, Lepič, DA: Řezáč.

ŽK: 29. Hájek Jiří, 87. Maroušek, 89. Hosnedl – 88. Hruška

ČK: 18. Doubrava

Sestavy:

Osek B: Lízal – Maroušek, Krejčí, Kroupa, Hájek Jiří – Diviš (46. Komrska), Uher, Roubin (70. Hromek), Hosnedl, Carda, Hájek Jan (86. Ježek). Trenér: Marcel Voříšek.

Chýnov: Basík – Hruška, Sedlatý (66. Doucha), Kučera T., Kučera R., Havlík (60. Zadražil), Štiller, Mládek, Hruška J., Doubrava, Hruška V. Trenér: Petr Holota

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost