Branky:  46.Hromek  -  26.Jelínek,76.Huleš

Žluté karty: Uher, Roubin, Hájek Jiří, Mrkvička - Slavík,

Osek B: Lízal- Hájek Jiří, Frček, Kuneš, Hanák - Brabec

Mirovice : Slavík- Krušina, Mařík,Jelínek (91. Hurtala),
Peterka (74. Hlavín), Obyt (46. Justich), Císař, Sedlák( 63.Huleš), Kvěch,
Kazák, Kuba

Osecká rezerva přivítala na svém hřišti v důležitém boji o záchranu tým z Mirovic.

Na těžkém terénu začal lépe Osek a zatlačil Mirovice na jejich půlku, všechny akce ale končily u vápna hostů. První vážnější ohrožení branky Slavíka přišlo až v 20. minutě, kdy si na vápně vyměnili míč Hromek s Uhrem a brankář Mirovic musel vyrážet na roh. Bohužel pro domácí, od této chvíle převzali iniciativu hosté a začali Osek přehrávat. První vážnější šanci měli v 23. minutě, kdy ještě Osečtí po závaru ve vápně dokázali odklidit míč do bezpečí. První gól diváci viděli v 26. minutě, kdy po centru od lajny hřiště hlavičkoval nikým nehlídaný Jelínek a hlavou zamířil přesně - 0:1. Zbytek poločasu se už poté dohrál bez vážnějších situací.

Do druhé půle vstoupil opět lépe Osek a hned v 46. minutě vybojoval Hromek míč na půli hřiště a postupoval sám na Slavíka a na dvakrát ho prostřelil - 1:1. Domácí branka nakopla a vytvořily si další šance. Hned v 50.minutě Mrkvička sklepnul míč na Uhra a ten z nadějné pozice
přestřelil. O chvíli později opět po pěkné přihrávce Mrkvičky přestřelil Brabec.  Poté se hra vyrovnala a začali hrozit i hosté. V 70. minutě ještě Lízal pěkným zákrokem vyrazil střelu, která mířila pod břevno, ale o 6.minut později už nestačil na hlavičku Huleše, který opět nikým nehlídán skóroval - 1:2. Osečtí si už do konce zápasu nevytvořili žádnou vážnější situaci, a proto si 3 body