Rozhodčí : Rinth – Jevčák, Landík. Delegát: Urban.

Žluté karty: 34.Kovárna – 71.Zábranský, 87.Blahout, 90.Vítovec

Sestavy:

Osek B: Lízal- Kuneš, Krejčí (82.Kroupa), Mráz, Frček, Roubin, Hanák(46.Hájek Jiří), Hromek(54.Cibulka), Hoch, Kovárna (71.Diviš), Hájek Jan (59. Brabec) trenér: Marcel Voříšek

Vacov: Lácha- Červenka, Blahout, Kovařík(66.Roučka), Mls, Švihel (87.Vítovec D.) , Moutelík, Zitta, Vítovec M., Zábranský, Vojtíšek trenér: Satrapa Milan

Rezerva Oseku sehrála v neděli odpoledne utkání s Vacovem.

Hosté si v prvním poločase vytvořili první šanci hned v 6.minutě utkání, kdy po závaru ve vápně dotlačily míč až za brankovou čáru, ale rozhodčí kvůli faulu branku neuznal. Dále se pokračovalo ve vyrovnaném utkání. Zajímavé šance přišly až po půl hodině hry. Nejprve domácí Hromek se zalekl šance a sám proti Láchovi neuspěl, a tak udeřil Vacov, po odraženém míči na velké vápnu propálil vše Vítovec a Vacov vedl 1:0.

Domácí ovšem dokázali vyrovnat po příchodu z kabin. Hoch našel přesným centrem Mráze, který osamocen ve vápně neměl problém hlavou srovnat na 1:1. Důležitý moment přišel v 72.minutě, kdy byl ve vápně faulován domácí Hoch a Mráz mohl z penalty zvýšit na 2:1 pro Osek, Lácha ovšem jeho střelu po zemi vyrazil. Po zbytek zápasu se už nikdo nedokázal prosadit, proto si oba týmy připsaly pouze bod.