Osek - FK Spartak Soběslav 0:2 (0:0)

09.10.2016 19:44


Branky: 72. Dvořák, 87. Janoušek. Rozhodčí: Reitinger - Koranda, Jarolím. Delegát: Urban. ŽK: 2:2 (Hoch, Kuneš – Polišenský, M. Mazouch). Diváků: 100.

Osek: Chaluš – Maroušek, Carda, Krejčí, Brož – Hosnedl, Blažečka, Spišský (46. Kroupa), Hoch – Říský, Kuneš (71. Hanák). Trenér Jaroslav Voříšek.

Soběslav: Kuník – J. Polišenský, Hromada, Podráský, Chotovinský – Šmídmajer (68. Fischer), M. Mazouch (46. Žalda), Nohava, P. Janoušek – T. Mazouch (86. Maršík), Dvořák. Trenér Radek Hajič.

Nejlepší hráči: Hoch – Dvořák

Osek před dnešním zápasem nedokázal dvě utkání po sobě dát branku a jeho největší bolest se projevila i v souboji se Soběslaví. Nebyl to ale ten odevzdaný Osek, který v minulém týdnu v Želči a Třeboni dostal celkem deset branek. "Tentokrát kluci plnili to, co jsme si řekli. S velkým favoritem jsme tři čtvrtě zápasu drželi krok," řekl trochu mrzutě po zápasu naší redakci kouč domácího celku Jaroslav Voříšek.

Litovat může především gólovek, které jeho mužstvo zahodilo. Kdyby Hosnedl v 59. minutě po Hochově centru z levé strany trefil z blízka přesněji, mohlo to vypadat úplně jinak. Jenže produktivní byli hosté. Vítěznou branku si schoval na 72. minutu aktuálně nejlepší kanonýr soutěže Martin Dvořák, který nikým nehlídán pohodlně po rohovém kopu otevřel hlavou skóre zápasu – 0:1.

Druhý gól Soběslavi byl vyústěním toho, že Osek hru ve snaze vyrovnat otevřel. Petr Janoušek si po autovém vhazování vyvezl balón středem hřiště a pojistil hostům tři body – 0:2.

Slova trenéra k zápasu:

S jedním z nejlepších týmů soutěže jsme drželi 70 minut krok. Plnili jsme dobře defenzivní činnost a eliminovali útočnou sílu soupeře. Už ve 4.min po Marouškově centru netrefil v pádu správně Hoch, na druhé straně hasili na poslední chvíli Blažečka s Chalušem. V 55. min jsme nevytěžili nic po sérii čtyř rohových kopů v řadě a v 59. min spálil naší největší šanci Hosnedl, který z první netrefil dlouhý pas od Hocha. Standardní situace hostí byly pro nás neustálou hrozbou a právě z rohového kopu v 72. min otevřel hlavou skóre osamocený Dvořák. Ve snaze o srovnání jsme hru otevřeli, ale výborně hrající Soběslav po autovém vhazování zvýšila na 0.2.

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost