Prohra v Chýnově mrzí

26.10.2015 05:21

Chýnov - TJ Osek "B" 3:1 (2:1)

branky: 23. Václav Hruška, 27. Vlastimil Hruška, 74. Doubrava - 38. Kroupa

ŽK: Basík - Diviš, Frček, Roubín

Sestava: Chaluš - Kuneš, Krejčí, Frček, Ouška (84. Ježek) - Diviš (80.Hájek Jiří), Roubín, Hoch, Maroušek - Kroupa, Hájek Jan

Prvních dvacet minut bylo v režii oseckých, kteří na domácí vlétl a vytvořili územní převahu a náznaky šancí. Ovšem Hoch, Maroušek ani Roubín brankáře nepřekonali. Domácí spíše težili z chyb hostů a hned z první otevřeli skóre. Po rohu se dostal odražený míč k Hruškovi který z malého vápna mířil k tyči. Hned za dvě minuty to bylo 2:0 na trestný kop si naskočil Hruška Vlastimil a domácí překvapivě vedli už o dvě branky. Osečtí nesložili zbraně a dál zaměstnávali domácí obranu a po krásné akci snížil Kroupa.

Druhý poločas začal stejně jako první a Hoch mohl již ve 47.min vyrovnat, ale z malého vápna netrefil branku. Domácí se prakticky nedostali na dostřel osecké branky a pouze bránili. Další šanci měl Ouška, ale jeho ránu vyrazil brankář na roh. Po závaru ve vápně se ke střele dostal Maroušek, ale jeho slabou ránu brankář chytil. Poslední šanci oseckých měl Jan Hájek, který se uvolnil ve vápně, ale střílel pouze do boční sítě. Domácí pak rozhodli v 74.min, kdy se z trestného kopu do šibenice trefil Doubrava. Osečtí si pak už větší šanci nevytvořili.

Domácí ukázali oseckým jak vytěžit z minima maximum a získali pro ně důležité body. Osečtí ač byly po celé utkání lepším týmem musí zapracovat na koncovce a vyvarování se chyb.

 

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost