Sedlice - TJ OSEK "B" 2:0 (0:0)

01.11.2016 06:48

Osecká rezerva nedokázala v Sedlici skórovat a prohrála počtvrté v řadě.

Od začátku byl vidět vyrovnaný fotbal a oba týmy si vytvořily několik dobrých šancí. Ovšem oba brankáři byli pozorní a neinkasovali. Domácí Budoš měl nejvíce práce s přímým volným kopem K. Hocha, hostující Lízal zase několika pěknými zákroky podržel náš tým.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, když hned v 50. minutě dokázali využít nedůrazu hostující obrany a domácí kapitán Čabrádek pohodlně dorazil míč do naší branky. Následující fáze utkání znovu přinesla vyrovnaný fotbal, ale hodně nepřesností ve hře našeho mužstva dávalo šanci domácím. Nešťastná chvíli pro Osecké přišla v 73. minutě, kdy Škulina zahrával volný přímý kop asi ze čtyřiceti metrů a jeho nákop proplul změtí hráčů v našem pokutovém území až do branky. Zápas se poté spíše jen dohrával a domácí si v poklidu došli pro tři body.

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost