14.08.2016 10:40

Sestava: Lízal - Brabec, Kuneš (48.Hřebíček), Frček (64.Voříšek), Diviš - Hanák, Roubin, Kroupa, Čapek - Ježek, Hromek

Branky: 21. a 63. Císař, 23. a 67. Jelínek, 76. Převrátil

Rozhodčí: Kocina - Novák, Tanáč

Úvod utkání byl vyrovnaný. Během prvních dvaceti minut domácí nastřelili z úhlu tyč a hostující Kroupa střílel z hranice šestnáctky vedle. V 21. minutě  našel centr na zadní tyč nehlídaného Převrátila, jehož střelu dorazil hlavou z malého vápna Císař - 1:0. O dvě minuty později se domácí opět prosadili po závaru ve vápně z dorážky, jmenovitě Jelínek. Za hosty mohl do poločasu korigovat výsledek Roubin, ale jeho přímý volný domácí brankář vyškrábl na roh. Hosté se v druhé půli snažili výsledek zvrátit. Největší šanci spálil hostující Hanák, který se ocitl sám před brankářem, ale zamířil vedle. Domácí opět skórovali dvakrát v rozmezí pár minut. V 63. minutě po protiútoku proměnil samostatný únik Císař a v 67. minutě se hlavou prosadil Jelínek. Čestný úspěch hostů mohl zaznamenat Voříšek, ale z dorážky trefil z malého vápna jen tyč. Poslední branku domácích vstřelil v 76. minutě Převrátil. Domácí Mirovice dali oseckým lekci z efektivity.