SK Rudolfov - TJ Osek 3:3 (2:1)

30.05.2016 17:29

Branky: 36.  Ryneš, 44. Hrbáč (11), 55. Baščevan  - 22. Hosnedl, 83. Kroupa, 90. Carda. Rozhodčí: Mach - Vican, Reisner. Delegát: Fr. Šafránek.

ŽK: 1:7 (Čmelík - Kroupa, Baloušek, Hřebejk, Uher, Blažečka, Maroušek, Roubín).

Diváků: 90.

Sestava:

Osek: Hřebejk - Baloušek, Krejčí, Carda, Michálek (46. Hájek) - Hosnedl (86. Hanák), Schánělec, Blažečka, Hoch (46. Maroušek) - Kroupa, Uher. Trenér Jaroslav Voříšek.

Rudolfov: Teringl - Tyrpák, Novotný, Pomeje, Hajný - Prokeš (85. Sládek), Hrbáč, Čmelík, Ryneš - Baščevan (75. Dvořák), Sukdol (90. Machovec). Trenér Otakar Matouš.


Nejlepší hráči: Prokeš, Baščevan, Hrbáč - celý tým


Domácí měli zápas dobře rozehraný a patřilo jim zejména prvních dvacet minut. Jenže chyběly příležitosti, ze kterých by mohly padat i góly. Asi dost chyběl distancovaný Pouzar, jemuž disciplinárka napařila dodatečně dva zápasy nepodmíněně. Trestal proto soupeř. Ryneš chtěl zahrávat hlavičkou malou domů, ale vyběhnuvší Teringl podklouzl, a Hosnedl měl vcelku snadnou práci. Domácí to nevzdali a měli šance na vyrovnání. Jenže Prokeš neproměnil zoči voči Hřebejkovi a neuspěl ani Baščevan. Úspěšnější byl Ryneš a srovnal skóre. Poté strhl vedení na stranu Rudolfova Hrbáč, který bezpečně proměnil penaltu.

Deset minut po přestávce se přece jenom prosadil Baščevan (skóroval ve třetím utkání po sobě) a zajistil svému týmu dvoubrankový náskok. Ten se zdál být dostatečný, zvlášť když se měl Hřebejk v brance co otáčet, jenže Ryneš ani Prokeš stříleli slepými náboji. A opět přišel trest. Hosté změnili taktiku a začali hrát na dlouhé balony. Dopředu vysunuli Cardu a vyplatilo se. Nejprve ze vzduchu snížili Kroupou, a když se všichni viděli v kabinách, přišel další úder hostů zkušeným Cardou. Rudolfov tak ztratil více než nadějné vedení, které by pod vedením Pouzara určitě udržel. Jenže ten chyběl po dodatečné stížnosti jednoho z předešlých soupeřů.


Zhodnocení trenéra J. Voříška:

Nepovedený zápas s dobrým koncem       

Když ve 21. min po ideálním pasu Schánělce doklepával do
prázdné brány Hosnedl, zdálo se , že utkání bude snadnou záležitostí. Opak byl
pravdou. Domácí dirigovaní zkušeným Hrbáčem byli všude dřív, naše hra působila
těžkopádně a samotní hráči ustrašeně. Díky nepřesnostem a školáckým chybám
v obranné činnosti jsme dovolili domácím otočit na 3:1. Jakoby pokropeni
živou vodou jsme se v závěrečné čtvrthodince výrazně zlepšili a vytvořili
si tlak. Výsledkem bylo v 82. min snížení hlavou Kroupy po centru
Balouška. Za dvě minuty zlikvidoval Hřebejk stoprocentní šanci domácích. A při
hře vabank, kdy se na dva rohové kopy vydal i náš gólman, se opět hlavou
prosadil  v úplném závěru Carda.


 

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost