SK SIKO Čimelice - TJ Osek 5:0 (2:0)

21.09.2016 12:45

Branky: 4. a 68. Hegenbart, 14. Pšenička, 55. Šťastný, 61. Převrátil. Rozhodčí: Vican – Tupý, Reitinger.ŽK: 2:3 (Řezáč, Pavlíček – Lízal, Kuneš, Mráz). Diváků: 90.

Čimelice: Slavík – Řezáč, Fara, Pšenička, Viták (79. Pavlíček) – Nosek (65. Froněk), Převrátil (71. Hlavín), Pávec, Svojše (74. Kuchta) – Hegenbart, Šťastný. Trenér Tomáš Smrčina.

Osek: Lízal - Kuneš, Krejčí, Carda, Maroušek – Blažečka, Brož, Mráz (71. Hřebíček), Hosnedl – Kroupa, Říský (63. Hanák). Trenér Jaroslav Voříšek.

Nejlepší hráči: Hegenbart, Převrátil, Řezáč – nikdo

Tomáš Smrčina, trenér Čimelic: "Kvalitu utkání určitě ovlivnilo značně podmáčené hřiště ale i tak musím říct, že diváci se měli na co dívat. My jsme šli do utkání bez 4 hráčů základní sestavy, ale musím říct, že hráči, kteří je nahradili, podali velmi dobrý výkon a mám do dalšího zápasu o čem přemýšlet. Začátek utkání se nám gólově povedl a rychle jsme vedli 2:0. To nám dodalo klid na další hru. Myslím, že po celý zápas jsme měli hru pod kontrolou a zaslouženě jsme vysoko vyhráli. Celý tým musím pochválit za přístup a nasazení v zápase."

Jaroslav Voříšek, trenér Oseku: "Celé utkání jsme tahali za kratší konec. Kazili jsme jednoduché přihrávky, nedařila se kombinace, hráči působili nervózně. Domácí nás přehrávali ve všech činnostech a hlavně si lépe poradili s nástrahami podmáčeného hřiště. Ve 36. min. za stavu 2:0 svitla naděje na korigování stavu, kdy byl faulován Hosnedl, ale z nařízené penalty trefil Říský jen břevno. Slabší den si tentokrát vybral i náš gólman Lízal a ve spojení s naší současnou střeleckou potencí se ani lepší výsledek nemohl čekat. Domácí zaslouženě zvítězili."