Sokol Planá nad Lužnicí - TJ Osek 6:1 (4:0)

15.06.2016 09:23


Branky: 1. a 88. Pěknic, 26. a 48. Trčka, 13. Sedláček, 40. Havel – 86. vlastní (Kolský). Rozhodčí:Krauskopf – Eibl, Krčín. Delegát: Urban. ŽK: 1:0 (Sedláček). Diváků: 100.

Planá: Mansfeld – Sedláček (84. Jelínek), Fořt, Welzl (64. Kolský), Šahajda – Pospíchal (52. Pösinger), Havel, Voneš, Janovský (72. Handrejch) – Trčka (79. Jílek), Pěknic. Trenér Ladislav Táborský.

Osek: Hřebejk – Schánělec, Carda, Hanák, Michálek (48. Hřebíček) – Blažečka, Mráz, Uher (34. Roubin), Hosnedl – Mrkvička, Kroupa. Trenér Jaroslav Voříšek.

Nejlepší hráči: Havel, Šahajda - nikdo

Planá se s blížícím se koncem KP zvedá. V předposledním kole nečekaně vysoko porazila Osek 6:1, a pokud příští týden zvládne těžký souboj na Perštátě, udrží se coby nováček v soutěži i pro další ročník.

Osek pravda nepřijel do Plané v úplně nejsilnější sestavě, a možná proto hned od první minuty po Pěknicově brance prohrával 1:0. Rychlá branka se na hře obou mužstev výrazně projevila. Kouč domácích Ladislav Táborský si mohl konečně pochvalovat, že jeho mužstvo bylo směrem dopředu produktivní. Krásná byla především Trčkova střela z 26. minuty, která dala Plánským klid.

"Během půl hodiny jsme dali tři branky. Pak jsme do poločasu přidali ještě čtvrtý a bylo po zápase. Druhá půle se jen dohrávala," řekl Jihočeskému fotbalu krátce po skončení duelu domácí kouč Táborský. Jeho mužstvo si nejhezčí akci zápasu schovalo na 48. minutu, kdy Osecké úplně vyšachovalo a Trčka měl pro svou druhou trefu v zápase před sebou jen prázdnou branku.

Osek měl pár tutových šancí, ale gól si nakonec Planá dala sama. V 86. minutě už ale Kolského špatný odkop znamenal jen snížení na konečných 6:1.

 

Zhodnocení zápasu trenérem J. Voříškem:

 

Naše nesoustředěnost a nedůraz po zahajovacím výkopu domácích a jejich následný gól po tečované střele už ve 30. vteřině určil ráz celému utkání. Náš ostudný výkon může jen částečně omluvit absence stopera Krejčího, zkušeného Balouška a Marouška. Domácí povzbuzení rychlým gólem hráli s chutí a svojí bojovností a nasazením jasně ukázali důležitost tohoto utkání. Přestože jsme úvodní půlhodinu měli více ze hry, Uher dvakrát selhal v zakončení, fotbal se jak známo hraje na góly a ty dávali domácí. Když nás ve 47. min hráči Plané vybagovali a zvýšili na 5:0, mohl z naší prázdné lavičky klidně vyletět ručník. Výsledek utkání je hrozivý, ale výhra Plané je naprosto zasloužená.

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost