Sokol Želeč - TJ Osek 5:0 (2:0)

29.09.2016 08:42


Branky: 43. a 63. Novotný, 40. Brůžek, 48. Kukučka, 79. Stránský. Rozhodčí: Žemlička - Vican, Reisner. ŽK: 2:2 (65. Šváb, 71. Novotný - 31. Říský, 51. Carda). Diváci: 60.

Želeč: Hovorka - Škrábek, Kosobud, Pavličko, Kloc - Kukučka, Holub (67. Stránský), Švec, Brůžek (60. Podroužek) - Šváb (69. Janošík), Novotný. Trenér Roman Lukáč

Osek: Chaluš (73. Lízal) - Tomášek (81. Čapek), Carda, Krejčí, Hanák (67. Hřebíček) - Hosnedl, Mráz, Maroušek, Spišský (71. Čapek) - Kroupa, Říský. Trenér Jaroslav Voříšek.

Nejlepší hráči: celý tým - Hosnedl


Domácí měli od začátku více ze hry a míč častěji na svých kopačkách. Po několika šancích udeřili v závěru prvního poločasu. Ve 40. minutě otevřel skóre kapitán Brůžek. O tři minuty později stanovil poločasový stav 2:0 Novotný po přihrávce Kloce.

Jasné a zasloužené vítězství potvrdili domácí po změně stran. Už po třech minutách zvýšil Kukučka po přihrávce Švába na 3:0 a bylo víc než jisté, že body i tentokrát zůstanou doma.

Po hodině hry přidal svůj druhý gól Novotný po přihrávce Švába - 4:0. Deset minut před koncem uzavřel na konečných 5:0 střídající Stránský. Domácí podali velmi dobrý výkon, po celý zápas jasně dominovali a tímto vítězstvím se po zaváhání Rudolfova dostali historicky na první místo KP.


Roman Lukáč, trenér Želče: "V zápase jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. V první půli byl proti nám i vítr, chvíli trvalo, než jsme se s ním vyrovnali, ale nakonec se nám před přestávkou podařilo přetavit tlak do dvougólového vedení a druhý poločas jsme již zkušeně pohlídali a vedení navýšili."

Jaroslav Voříšek, trenér Oseku: "S favorizovaným domácím týmem jsme drželi téměř celý poločas krok. Naše obrana s brankařem Chalušem dokázala brzdit jejich útočnou sílu. Navíc Maroušek se ocitl tváří v tvář brankaři Želče, ale netrefil míč ideálně. Ani hlava Kroupy se po se neujala. Ve 40. minutě chyboval stoper Krejčí a kapitán Brůžek nadvakrát prostřelil Chaluše. Za dvě minuty vyškolil naše obránce Novotný a zvýšil na 2:0. Po obrátce naši snahu o korigování utnuli domácí  a z rychlého protiútoku dali na 3:0. Zbytek utkání měli ve svých rukou a po dalších chybách v defenzivě zaslouženě upravili na konečných 5:0."

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost