Těsná prohra s Blatnou

03.11.2015 07:37

TJ Osek "B" - Blatná 1:2 (1:2)

branky: 3. vlastní Chlanda - 5. Jiřinec, 12. Křivanec

ŽK: Petrášek - Kuneš, Hoch K., Hřebíček

sestava: Lízal - Ouška (54. Hřebíček), Kuneš, Frček, Ježek (46.Hájek Jiří) - Diviš, Hoch, Roubín, Hromek - Hájek Jan, Kroupa

 

Úvodní minuty zápasu patřili spíše domácímu celku, který se prezentoval poměrně důraznou hrou, se kterou se blatenští zpočátku těžce vyrovnávali. Už ve třetí minutě se Osek ujal vedení, kdy si po nedorozumění s obranou vsítil vlastní gól brankář hostů Chlanda. Tato branka nejspíše blatenské fotbalisty probrala a zvýšili obrátky. V 5. minutě se o vyrovnání postaral svým gólem Martin Jiřinec a rázem byly opět misky vah v rovnováze. To však netrvalo dlouho. Přesněji řečeno jen dvanáct minut, než dokázal gólmana Lízala překonat druhým gólem Ondřej Křivanec a strhnout tak vedení na stranu Blatné. Hosté převzali otěže zápasu do svých rukou a i nadále byli lepším týmem. Vypracovali si několik dalších šancí a dvakrát nastřelili tyč domácí branky. Ale i domácí mohli skórovat, jenže jejich přímý kop skončil na břevně a následná vyložená šance zůstala nevyužita. Poločasové vedení měli tedy na své straně hosté z Blatné.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce se hra více vyrovnala. O něco aktivnějším týmem byli nejspíše domácí, kteří se snažili nepříznivý stav utkání změnit, naproti tomu hosté mohli ze zabezpečené obrany hlídat své vedení. Osečtí fotbalisté se však do žádných vyložených šancí nedostávali ani přes svou zvýšenou aktivitu. Hosté mohli své vedení pojistit a podtrhnout třetí brankou, která by jim určitě dodala větší klid, ale Motyka nařízený pokutový kop proměnit nedokázal. Blatenští tak museli až do konce utkání hájit své těsné jednogólové vedení, což se jim nakonec také podařilo a do tabulky si tak mohli připsat další tři body.

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost