TJ Hluboká nad Vltavou - TJ Osek 0:2 (0:0)

09.11.2016 12:51


Branky: 52. Říský, 72. Kroupa. Rozhodčí: Hanes - Vican, Reisner. ŽK: 2:1 (Antoš, Hrdý – Brož). Diváků: 50.

Hluboká: Brašnička – Jonáš, Hrdý, Legdan Čermín (63. Křiváček), Němec – Vít (46. Adam), Nitrianský, Antoš, Rubick (81. Valenta) – Tauber, Němec. Trenér František Cipro.

Osek: Chaluš – Čapek, Blažečka, Krejčí, Kuneš – Kroupa, Maroušek, Hoch, Brož – Carda (85. Hájek), Říský (87. Voříšek). Trenér Jaroslav Voříšek.

Nejlepší hráči: nikdo – Chaluš, Carda, celý tým.

František Šůna, činovník Hluboké: "Ve vyrovnaném utkání jsme si vybrali obrovský kopec smůly. My jsme měli šance, Osek zase Chaluše v brance. Ten jakoby ty balony přitahoval. Byli před ním třeba Tauber, Rubick, Nitrianský, ale trefili se jenom do něj, ať dělali, co dělali. Vychytal i několik dalších příležitostí. Oni pak, na rozdíl od nás, ty svoje příležitosti proměnili.“

Jaroslav Voříšek, trenér Oseku"Domácí tým si v prvním poločase vytvořil převahu, i na těžkém terénu dobře kombinoval a my se na útočnou půli dostávali jen sporadicky. Díky několika zásahům brankáře Chaluše a bezchybné obranné činnosti jsme udrželi poločasové bezgólové skóre. Ve 44. minutě se do stoprocentní šance dostal Říský, ale trefil pouze gólmana. Po obrátce jsme se osmělili a zvýšili útočnou aktivitu. V 51. minutě po rohovém kopu hlavičkoval Kroupa, Carda vrátil z autové čáry před branku a dobře postavený Říský prostřelil hradbu těl - 0:1. Domácí ve snaze o vyrovnání hru více otevřeli, což vedlo k našim brejkovým situacím. V 72. minutě se po výkopu Chaluše a zaváhání obránce dostal do samostatného nájezdu Kroupa a s přehledem uzavřel skóre. S kvalitním soupeřem jsou to pro nás velmi cenné body."

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost