TJ Osek "B" - Božetice 3:0 (1:0)

23.08.2016 08:09

Branky: 24. Hoch, 59. Mráz, 74.Diviš


Rozhodčí:Zabilka - Klíma, Raba

Žluté karty: 30.Hromek, 49.Roubin - 17.Januš R.

Sestavy:

Osek B:

Chaluš - Brabec, Krejčí, Kroupa, Hanák - Čapek, Roubin(66.Diviš), Mráz, Hoch, Hromek(80.Frček)  Trenér: Marcel Voříšek


Božetice:

Vácha - Horek, Januš R., Januš D., Jakeš(71.Stejskal), Kotrba, Jelínek, Stejskal, Pinc,

Čipera(66.Nevolný), Horek Osecká rezerva se poprvé vnové sezóně představila na domácí půdě.Osecké béčko chtělo odčinit vysokou prohru z prvního kola a od začátku utkání byli domácí mírně aktivnější. První ohrožení hostující branky přišlo v 11. minutě, kdy pěkná střela aktivního Hocha olízla břevno. O pár minut později měli domácí rychlý brejk a Hanák pěknou přihrávkou mezi obránce poslal Hocha do samostatného úniku, který se už tentokrát nemýlil. Velkou šanci zvýšit skóre měl ještě v první půli Ježek. Po rychlém protiútoku postupoval sám na branku, ale těsně minul. Hosté zahrozili až těsně před koncem poločasu, kdy střela z třiceti metrů orazítkovala břevno osecké branky.  


Druhá půlka přinesla několik nevyužitých šancí. Autor druhé branky Pepa Mráz trefil nejprve hlavou břevno a až tečovaná střela , kterou vyslal Čapek, skončila v brance.  Definitivní pojistku pro domácí přidal Diviš, který pěknou střelou pod břevno nedal Váchovi šanci.     


Hosté mohli upravit skóre těsně před koncem, ale hostující útočník sám před Chalušem napálil míč pouze do břevna.  

(O.Mareš)

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost