TJ Osek B - Sezimovo Ústí 2:3 (0:0)

09.05.2016 21:58

 

Branky: 53.Roubin(11), 90.Hoch – 73.Vilímek, 82.Šmíd, 90.Irsa

Rozhodčí: Ťupa – Rinth, Šplíchal

Žluté karty: 56.Brabec, 69.Krejčí, 79.Frček – 71.Kutner, 90.Šmíd

 

TJ Osek B: Chaluš- Hájek Jiří, Kuneš, Frček, Brabec – Diviš (57.Pichlík), Hoch, Krejčí, Roubin (82.Komrska) - Mrkvička, Hosnedl. Trenér: Marcel Voříšek

 

Sezimovo Ústí: Bárta - Pěknice, Sazma, Vilímek, Brůžek, Funda (60.Hladík), Kutner, Vinš (65.Irsa), Bartáček, Šmíd, Nikl (90.Mikšík).

 

Béčko chtělo na jaře poprvé naplno bodovat a konečně se odlepit od dna tabulky. Do Oseku zavítalo Sezimovo Ústí, které se pohybuje v klidném středu tabulky

 

První poločas začal opatrně z obou stran a nikdo se nedostával do vážnějších situací. První ohrozili branku soupeře domácí, když přímý volný kop z třiceti metrů poslal Hoch pouze do náruče připraveného Bárty v brance S. Ústí. O pár minut později odvrátili hosté Divišův centr jen na hranici velkého vápna, kde osamocený Mrkvička zamířil přesně, ale jeho střelu dokázal hostující hráč odhlavičkovat na roh. Hosté hrozili především ze standardních situací, ale pozorný Chaluš si se všemi bez problémů poradil.

 

Druhá půle začala lépe pro domácí. Hned po pěti minutách byl ve vápně faulovaný Hosnedl a Roubin správně nařízenou penaltu s přehledem proměnil. Domácí ale branka uspala a soupeř se čím dál víc osměloval a tlačil se před Chalušovu branku. Osečtí dokázali ubránit jednobrankové vedení jen do 70. minuty, kdy po odvráceném rohovém kopu vystřelil Vilímek z hranice vápna a jeho tečovaná střela skončila v osecké síti. Za dalších deset minut hosté udeřili podruhé, když Šmíd postupoval ze strany sám na Chaluše a střelou na zadní tyč poslal Sezimák do vedení. Osek se už na větší závěrečný tlak a vyrovnání nezmohl. Poslední dva góly přišly až v nastavení po kuriózní situaci, kdy Chaluš odkopl míč mimo hřiště kvůli zranění hostujícího hráče. Soupeř jej poté chtěl vrátit zpět našemu brankáři, ale Irsa nechtěně přeloboval domácího gólmana a vstřelil třetí gól. Hosté si ale uvědomili, že tento gól nebyl v rámci fair play, a tak ihned po rozehrání nechali Hocha dovést míč až do branky a snížit na konečných 2:3.   

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost