TJ Osek - FC Písek U19 3:1 (1:0)

09.08.2016 16:34

K poslední přípravě si osečtí fotbalisté pozvali dorostence FC Písek. Domácí příznivce potěšili předvedenou hrou a vítězstvím 3:1 a už se těší na start krajského přeboru, v němž přivítají nováčka Ševětín.

Z obou stran se hrál svižný fotbal, převahu měli zkušenější domácí. Úvodní gól zaznamenal ve 31. minutě po prodloužení Cardy hlavou Kroupa. Po hodině hry Osečtí dvakrát udeřili v rozmezí jedné minuty. Nejprve se z otočky prosadil Carda a po přesné kolmici zakončil samostatní únik Říský.

Písecká devatenáctka korigovala křižnou střelou Petříka deset minut před koncem. Domácí měli ještě několik příležitostí, ale skóre se již nezměnilo.

Góly: 31. Kroupa, 61. Carda, 62. Říský - 80. Petřík.

Rozhodčí: Šedivý.

Diváků: 80.

Sestava Oseku: Chaluš - Kuneš, Carda, Krejčí, J. Hoch - Kroupa, Blažečka, Brož, Hosnedl - Říský, P. Baloušek. Střídali Tomášek, Roubin, Sýkora, Lízal.