TJ Osek - Putim 1:2 (0:1)

25.10.2016 10:24

V dalším utkání podzimní části přivítali doma Osečtí soupeře z čela tabulky a chtěli odčinit prohru z minulého týdne. Do první šance se dostal domácí útočník Říský, který však z těžké pozice těsně minul branku soupeře. V 15. minutě zahrával hostující Basaraba přímý kop z dobrých třiceti metrů, ale jeho dělovku nedokázal domácí brankář Lízal zkrotit a hosté se dostali lacino do vedení. Následně zvýšili aktivitu domácí, ale brankář soupeře si se všemi šancemi poradil.

Do druhé půle opět vstoupili lépe domácí a snažili se za každou cenu vyrovnat. Povedlo se jim to v 65. minutě, kdy Maroušek vybojoval míč u rohového praporku, předložil ho před branku Řískému a ten ho uklidil přesně k tyči. Hosté se znovu dostali do vedení , když odražený míč dorazil do sítě Pekárek. Šanci na vyrovnání měl Hoch, ale jeho tvrdá střela z volného kopu skončila jen na tyči. Ani v dalších šancích se už domácí nedokázali prosadit, a tak si Putimští odvezli všechny body.     

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost