TJ Osek - SK Otava Katovice 2:3 (2:0)

27.10.2016 17:34


Branky: 24. Hosnedl, 42. Carda – 64. (pen.) Hajdušek, 80. Uher, 85. Požárek. Rozhodčí: Krauskopf - Mach, Klátil. ŽK: 4:6 (Kroupa 2x, Říský, Chaluš - Požárek, Horejš, Cibulka, Černý, Schánělec, Švehla).ČK: 1:0 (47. Kroupa). Diváků: 300.

Osek: Chaluš – Maroušek, Carda (73. Říský), Krejčí, Brož – Mráz, Blažečka, Kuneš, Hoch, Hosnedl - Kroupa. Trenér Jaroslav Voříšek.

Katovice: Švehla – Cibulka (46. Černý), Hajdušek, Blatský (57. Zoubek), Horejš (81. Kočí) – Miklas, Schánělec, Repa, Rejšek – Uher, Požárek. Trenér Roman Malý.

Nejlepší hráči: celý tým, Hoch – Schánělec, Černý, Miklas.

Jaroslav Voříšek, trenér Oseku"Podruhé v řadě jsme ztratili dobře rozehrané utkání. Výborně jsme odehráli první poločas, kdy jsme eliminovali tvořivé hráče středové řady i útočnou sílu soupeře. Byli jsme lepším týmem a z toho vyplynuly i šance. V 6. minutě dělovku Hocha z přímého volného kopu z 25 metrů Švehla pouze vyrazil, ale k dorážce se nikdo nedostal. O minutu později zůstala po ruce v katovické šestnáctce němá píšťalka hlavního arbitra. V 9. minutě orazítkoval Hosnedl jen břevno. Ve 23. minutě se Hosnedl konečně trefil, kdy po výkopu a prodloužení Kroupou otevřel ranou o tyč skóre. Vyústěním naší aktivity byl Cardův zásah na 2:0. Kritický moment přišel ve 47. minutě, kdy se zbytečně vyfauloval Kroupa, a výrazně tak oslabil naše řady. V 63. minutě ukázal sudí na penaltu, když si stoper Krejčí nastřelil vlastní ruku. Fotbaloví hosté dokázali využít poločasovou početní převahu a v závěru po dvou dorážkách otočili výsledek. Chci pochválit hráče za přístup k utkání, plnění taktických pokynů, hlavně v prvním poločase. Předvedená hra je příslibem do dalších důležitých zápasů. Derby mělo náboj a určitě bylo divácky atraktivní. Mám určité výhrady k posouzení několika momentů hlavním sudím. Každopádně nezbývá než týmu Katovic k výhře poblahopřát."

Roman Malý, trenér Katovic: "První poločas nám vůbec nevyšel a Osek se dostal do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase nám pomohl domácí Kroupa, když uviděl druhou žlutou a poslal domácí do deseti. Pak už se náš tlak začal projevovat a výsledek se nám podařilo otočit. Je to pro nás vydřená výhra a zasloužená."

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost