TJ Osek - SK Rudolfov 2:0 (2:0)

03.11.2016 10:38


Branky: 5. Hosnedl, 36. Carda. Rozhodčí: Mach - Žemlička, Macko. ŽK: 2:7 (Maroušek, Říský – Novotný, Ryneš, Hrbáč, Baščevan, Pouzar, Kuna, Šindelář). Diváků: 100.

Osek: Chaluš – Maroušek, Hřebíček (87. Frček), Kuneš, Brož (92. Diviš) – Mráz, Blažečka, Hoch, Hosnedl – Carda (90. Brabec), Říský. Trenér Jaroslav Voříšek.

Rudolfov: Teringl – Hric, Novotný, Kuna, Hajný – Baščevan (60. Kocina), Hrbáč, Ryneš, Kovačičin (46. Pexa) – Šindelář, Pouzar. Trenér Otakar Matouš.

Nejlepší hráči: celý tým - Pouzar, Hrbáč

Jaroslav Voříšek, trenér Oseku"Naše snaha o útočnou aktivitu se projevila od úvodního hvizdu. Hned v 1. minutě musel hostující gólman vyrážet hlavičku Říského na roh. V 5. minutě po rohovém kopu trefil k tyči odražený míč z první Hosnedl - 1:0. Tlak na soupeře vedl snad k šesti rohovým kopům v řadě. I Rudolfov dirigovaný zkušeným Hrbáčem a Pouzarem několikrát nebezpečně zahrozil, a udržoval tak koncentraci naší defenzivy. Ve 36. minutě po Hřebíčkově dlouhém autu skóroval hlavou Carda. Tentokrát jsme poločasové dvoubrankové vedení udrželi, a získali tak cenné, ale zasloužené vítězství."

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost