TJ Osek - SK SIKO Čimelice 2:2 (1:1)

22.06.2016 16:00


Branky: 7. Carda, 77. Blažečka - 41. a 84. Čadek. Rozhodčí: Macko Pavel - Koranda Tomáš, Tauber Lukáš. Delegát: Zedník Zdeněk. ŽK: 1:2 (Schánělec - Čadek, Mart. Němec). Diváků: 80.

Osek: Chaluš - Baloušek (41. Hromek), Mrkvička, Krejčí, Tomášek - Hosnedl, Schánělec, Blažečka, Maroušek (81. Roubin) - Carda (46. Uher), Novák (67. Diviš). Trenér Jaroslav Voříšek.

Čimelice: Pávec - Řezáč (67. Mart. Němec), R. Převrátil, Pšenička, Mastný - Petráš, Froněk, Nekl, J. Převrátil - Rambous (35. Šťastný), Čadek (85. Hegenbart). Trenér Jan Růžička.

Nejlepší hráči: Krejčí - Čadek

Jaroslav Voříšek, trenér Oseku: "Utkání s Čimelicemi mělo ráz spíše přátelského klání. V naší základní sestavě nastoupilo pět hráčů, kteří ten den bojovali za B tým ve Vodňanech, naopak v čimelické svatyni se objevil s brankářskými rukavicemi jinak výborný hráč Pávec. Také jsme už v 6. min. po autu Balouška hlavou Cardy otevřeli skóre. Hostující Čadek těsně před přestávkou srovnal. Hosté se po obrátce několikrát ocitli tváří v tvář Chalušovi, ale byli jsme to my, kdo se opět ujal vedení. Po pasu Schánělce trefil z první nádherně Blažečka. V 82. min opět Čadek dorovnal, když vyraženou střelu Chaluše vrátil do brány."

Václav Hegenbart, asistent trenéra Čimelic: "Na závěr sezóny se  v Oseku hrálo bezstarostné utkání. My jsme se již v minulém kole v soutěži zachránili, proto jsme mohli přijet do Oseka s dost kombinovanou sestavou. Chyběl nám brankář, musel chytat Pavel Pávec. Hodně hráčů zůstalo jen na lavičce, aby šetřili své šrámy. To bylo na začátku utkání hodně vidět. Domácí nás přehrávali, ale postupně jim docházeli síly, protože spousta z nich měla v nohách zápas za béčko ve Vodňanech. My jsme ke konci poločasu vyrovnali jak hru, tak i skóre. Vyrovnaná hra se spoustou nepřesností na obou stranách pokračovala i po změně stran. Proto si myslím, že remíza je nakonec spravedlivá."

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost