TJ Osek - Sokol Planá nad Lužnicí 0:2 (0:0)

15.09.2016 08:32


Branky: 48. Sedláček, 54. Trčka.

Rozhodčí: Herzog - Klátil, Krčín.

Delegát: Eibl.

ŽK: 4:1 (Blažečka, Brož, 2x Novák - Pösinger).

ČK: 1:0 (43. Novák). Diváků: 90.

Sestavy:

Osek: Chaluš - Hanák, Krejčí, Blažečka, Maroušek - Novák, Kroupa, Brož, Hosnedl - Říský, Carda (62. Hřebíček). Trenér Jaroslav Voříšek.

Planá: Brandštýl - Sedláček, Fořt, Kolský, Šahajda (76. Pěknic) - Janovský, Welzl (46. Handrejch), Do Trung (72. Pospíchal), Pösinger (89. Jílek) - Trčka, Široký. Trenér Roman Kačur.


Jaroslav Voříšek, trenér Oseku: "Nedokázali jsme si vytvořit potřebný tlak, kterým bychom hosty přitlačili a donutili k chybám. Za zmínku výčtu šancí stojí Blažečkův přímý volný kop tečovaný na roh a dva hlavičkové pokusy Cardy po rohových kopech mimo branku. V největší příležitosti se ve 42. min. ocitl Brož, který z pravé strany postupoval sám na branku, ale místo zakončení volil přihrávku. Za dvě minuty oslabil naše řady po druhé žluté Novák, což ovlivnilo naše už tak bezzubé útočné snažení. Po obrátce rozhodla naše dvě zaváhání o konečném výsledku utkání. Nejprve jsme při rohu neuhlídali zadní tyč a odkrytý hráč otevřel hlavou skóre. V 52. min. přišel po rozehrávce od branky o míč Krejčí - 0:2, a rázem bylo po zápase."


Roman Kačur, trenér Plané: "V prvním poločase nebyl k vidění žádný pohledný fotbal. Domácí hráli nakopávané míče a my jsme se tomu bohužel přizpůsobili, takže žádný kombinační fotbal se nekonal a šance přicházely pouze ze standardních situací. Pro další průběh utkání byl určující úsek mezi 40. a 43. minutou. Po dvou žlutých faulech viděl domácí Novák červenou kartu. Mezitím ještě stačil domácí Brož rovněž zákrokem za žlutou kartu zranit kapitána týmu Welzla, který musel být střídán. Do druhého poločasu jsme šli v početní převaze a s cílem kontrolovat hru a trpělivě si připravovat šance ke skórování. To se naštěstí povedlo poměrně brzy, když ve 48. minutě dobře zahraný roh Janovského usměrnil hlavou do branky Sedláček. Za pár minut zvýšil po přihrávce Handrejcha kanonýr Trčka a zápas se prakticky dohrával. Rozdíl ve skóre mohl být vyšší, ale scházela nám větší přesnost finálních přihrávek nebo samotného zakončení. V Oseku jsme chtěli potvrdit bodový zisk z minulého týdne, to se podařilo a jsme za to rádi. Doufám, že zranění Radima Welzla nebude vážnější a bude co nejdříve připraven k zápasu, protože nás čekají těžcí soupeři z první čtyřky - Rudolfov, Hluboká a Čimelice."


Nejlepší hráči:

Maroušek -ŠahajdaVyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost