TJ Osek - TJ Hluboká nad Vltavou 2:2 (0:0)

05.06.2016 20:13


Branky: 46. Mrkvička, 82. Hájek – 51. (pen.) Antoš, 72. T. Adam. Rozhodčí: Klátil – Reitinger, Kaštánek. ŽK: 3:2 (Mrkvička, Michálek, Carda – T. Adam, Valenta). Diváků:90. 

Osek: Hřebejk – Baloušek, Carda (78. Jan Hájek), Krejčí, Michálek (46. Tomášek) – Blažečka, Mráz, Uher, Hosnedl – Mrkvička, Kroupa. Trenér Jaroslav Voříšek.

Hluboká: Brašnička – Horejš, Legdan, Antoš, Čermín – Lovička (73. Štabrňák), Krátký, Stráský, Říha – Křiváček (38. T. Adam), Němec (63. L. Valenta), Rubick (46. T. Adam). Trenér Karel Vácha ml.

Nejlepší hráči: Jan Hájek - Stráský

První poločas byli hosté lepší a fotbalovější. Pod staronovým koučem Karlem Váchou se po povinné výhře s Veselím poprvé představili venku a dokazovali, že nový impuls funguje. Domácím se nedařila kombinace, ve středu zálohy chyběl konstruktivní Schánělec. Osek se zlepšil po přestávce a hned v její první minutě se po dlouhém autu Balouška a prodloužení od Kroupy trefil zblízka Mrkvička. Hosté ale odpověděli po pěti minutách, kdy se po kombinaci na tři doteky dostali do rohu šestnáctky, Carda zbytečně fauloval Němce a Antoš z penalty vyrovnal. Po rozehrání mohl vrátit domácím náskok Uher, ale přestřelil prázdnou branku.

V 72. minutě nezareagovala osecká obrana na dlouhý nákop, kterého se zmocnil T. Adam a povedeným obloučkem přehodil váhajícího Hřebejka a dal na 1:2. Spravedlivou remízu zařídil domácím žolík Jan Hájek. Kouč Jaroslav Voříšek, který ve čtvrtek oslaví padesátiny, měl šťastnou ruku při střídání. Hájekpo čtyřech minutách na trávníku hlavou završil rozehraný trestný kop po ose Blažečka - Uher. V samém závěru měl vítězný gól na kopačce unikající Mráz, ale střílel přímo na brankáře. „Hosté za první a my za druhou polovinu jsme si bodovat zasloužili. Remíza je spravedlivá,“ uznal trenér Voříšek.

 

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost