Týn nad Vltavou - Osek B 4:0 (1:0)

01.05.2016 14:52

 

Branky: 45. 67. 90. Štos, 75.Meidl

Rozhodčí: Havlík-Lovětínský, Pípal, delegát: Bartyzal

Žluté karty: 66. Kokeš, 81.Brom, 86.Pomije – 40. Lízal, 42. Krejčí, 60. Kuneš, 75. Hájek Jiří

 

Týn nad Vltavou: Vachuta- Lukeš (63.Červenka), Pomije, Meidl, Boček, Houska, Šálený, Kokeš, (69.Liška), Štos, Brom, Ille.

 

Osek B: Lízal- Kuneš, Frček, Kroupa, Hájek Jiří – Diviš (58.Ježek), Hoch (71. Komrska), Krejčí, Roubin -

Hájek Jan, Hromek (86.Mareš).

 

 

Osecká rezerva, která na jaře ještě nevyhrála, zavítala na horkou půdu do Týna nad Vltavou.

 

Na dobře připraveném hřišti se hrál od začátku zápasu hodně opatrný fotbal a ani jeden z týmů se nedostával do vážnějších situací. Domácí byli nebezpeční zejména z rohových kopů a Osečtí pouze střelami z uctivé vzdálenosti od domácí branky. Až konec poločasu přinesl několik závarů před hostující brankou. Nejprve Lízal zlikvidoval nebezpečnou střelu z vápna, kterou vyrazil na roh a následně zkrotil i přesnou hlavičku domácího útočníka. Pět minut před půlí tečoval osecký stoper střelu soupeře a Lízal chytil míč bezpečně do náručí. K překvapení všech ale rozhodčí viděl malou domů a domácí kopali nepřímý volný kop v pokutovém území hostů. Týnští ale darovanou standardku nevyužili, když střelec zamířil vysoko nad branku. Už to vypadalo, že se půjde do kabin za bezbrankového stavu, ale z poslední akce první půle udeřili domácí, když se Štos prosadil ve vápně a střelou na zadní tyč poslal Týn do vedení.

 

Úvodní část druhé půle přinesla znovu opatrný fotbal bez větších šancí. Až v 67. minutě utekl hostující obraně Štos a svým druhým gólem zvýšil vedení domácích. V 75.minutě fauloval nešťastně ve vápně Jiří Hájek a rozhodčí bez váhání ukázal na značku pokutového kopu. Kapitán domácích Meidl penaltu bezpečně proměnil a zvýšil už na třígólový rozdíl. Zbytek zápasu se spíše dohrával, a když v poslední minutě dovršil hattrick domácí Štos, nechal Osecké vypít kalich hořkosti až do dna.

 

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost