Větrovy - Osek B 0:2 (0:0)

15.05.2016 19:03


Důležitý záchranářský souboj se odehrál v sobotu po poledni na uzoučkém hřišti ve Větrovech, kam přijela rezerva Oseka. 

Ve velmi nervózním a bojovném utkání, rozdal rozhodčí celkem dvanáct žlutých karet. Jako první zahrozili domácí, kteří dvakrát vyzkoušeli pozornost Chaluše, ale ten byl připravený a bez problémů zasáhl. Poté se připomněli i hosté a po střele Mráze z hranice velkého vápna zazvonilo břevno domácí branky. Následnou dorážku Kroupy vyrazil gólman na roh. V první půli hrozily oba týmy především střelami z dálky a největší šancí domácích byl nebezpečný přímý volný kop z dvaceti metrů, který jen těsně minul hostující branku.

Do druhé půle vstoupili lépe Osečtí a začali si vytvářet i velké šance. První gól utkání viděli diváci v  63. minutě. Mráz trefil hlavou břevno, míč se odrazil k volnému Cardovi a ten dorazil míč do opuštěné branky. O pět minut později dal hlavou pojišťovací gól Kroupa a potvrdil vedení hostů. Poté ještě Osečtí neproměnili několik velkých šancí, a tak se již skóre nezměnilo. Po prvním jarním vítězství se béčko konečně dostalo z posledního místa a nastartovalo naplno boj o záchranu.

Branky: 63. Carda, 69. Kroupa

Rozhodčí: Havlík M. - Lovětínský, Havlík V.

ŽK: 31.Trantýr, 40.Samec, 45.Trnka, 52.Říha, 58.Vodstrčil, 80.Flachs - 33.Kuneš, 56.Frček,

       72.Roubin, 75.Krejčí, 79.Brabec, 80.Mráz

Sestavy: 

Větrovy: Pecháček- Klejna, Trantýr, Říha, Flachs, Klejna, Samec, Boháč, Trnka (66.Řeháček), Pfeifer, Vodstrčil.

Osek B: Chaluš - Kuneš (46. Brabec), Frček, Krejčí, Komrska - Diviš (82. Hanák), Mráz, Roubin (88. Mareš), Hosnedl - Carda (77. Lízal), Kroupa. Trenér: Marcel Voříšek.

Vyhledávání

Kontakt

TJ Osek Osek č.p.115
38601 Osek
731009290
 

Příští utkání

 

Muži "A"


 

 

Muži "B"


 

 

  

Dorost